Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda
Manas Solar Enerji A.Ş.

Manas Solar Enerji olarak kurulmamızdan bu yana güneş enerji sistemlerindeki faaliyetlerimizi profesyonellikle taçlandırıyoruz. Sektörümüzün gereksinimleri için gelecek hedeflerimize ve değerlerimize bağlı olarak ilerlemekten yanayız. Kurulmamızın ardından geçen kısa süre içerisinde elde ettiğimiz tecrübeyi, yıllara dayanan bilgi birikimiyle harmanlarken sektörün eksiklerini kapatmaya odaklıyız. Hizmetlerimiz sırasında çalışma prensiplerimiz ve ilkelerimiz doğrultusunda kaliteye bağlı bir biçimde ilerlemeye önem veriyoruz. Manas Solar Enerji olarak nitelikli kadromuzla beraber ülkemizin merkezinden tüm yurda hizmet vermeye devam ediyoruz. Çalışmalarını İç Anadolu Bölgesi ile sınırlamadan, hemen her bölgede ses getiren faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz. Ayrıca güneş enerji sistemlerinin müşteri beklentilerini ve ihtiyaçlarını karşılayabilmesi adına son teknoloji olanaklarıyla bir aradayız. Çalışma sahasında, projelerinde gelişime ve ilerlemeye dayalı şekilde hareket ediyoruz.

Çözüm Ortağınız
  • Manas Solar Enerji olarak önemli isimlerle ürün ve hizmet alanında çözüm ve strateji ortaklığı yürütüyoruz.
  • Rüzgâr enerji sistemlerindeki kalitemizi hem hizmetlerimiz hem de çözüm ortaklarımızın farkıyla öne çıkarıyoruz.
  • Manas Solar Enerji olarak tarımsal sulama sistemleri sayesinde ülkenin her bölgesinde tarıma ve yerli üretime destek olurken teknolojiyi en doğru şekilde kullanmaktan yanayız.
  • Manas Solar Enerji farklıyla off/on grid sistemler ile güneş ışınlarını elektrik enerjisine dönüştürme sürecimizde güneş enerji sistemleri kalitesini hissettirmekteyiz.

Çözüm ortaklarımızdan biri olan Huawei bilgi ve iletişim çözümleri alanında ön planda tutulan sağlayıcılardan biridir. Rekabetçi tavrı, ICT çözüm sistemleri, hizmet kapasitesi ve ürünleriyle beraber yüzlerce ülkede tercih edilen isim olarak bilinmektedir. Farkı ve kalitesiyle hizmetlerimizi güçlendiren Huaweı, şu anda dünyadaki insan nüfusunun üçte birine hizmet sunmaya devam etmektedir. Çözüm ortaklarımız içerisinde yer alan Ritar, sunduğu ürün kalitesi, emniyetli ve güvenilir yapısı nedeniyle hizmet seviyesinin en üst kademede olmasına destek olmaktadır. Sarsılmaz kalite ve yüksek güvenlik sistemleri sayesinde hem hizmet hem de üretim alanında ön plandadır. Ar-Ge çalışmalarına karşı hassasiyet barındırmasının yanı sıra yeniliklere ve gelişime bir hayli açıktır. Dünya üzerinde tanınan, güçlü markalardan biridir.

ABB, enerji sistemleri çalışmalarında destek alınan, dünyanın en geniş hareket iş kollarından biri olarak geçer. Dijital güç aktarımları üzerindeki çalışmalarının yanında güç iletim ürünleriyle, hizmet sistemlerinin daha iyi şekilde kullanılmasına destek olmaktadır. Şu anda yüz ülkede çalışmalarına devam etmesinin yanı sıra hizmet potansiyelinin güçlendirilmesi aşamasında başarı sahibidir. Güneş enerji sistemlerinde üretim standartlarındaki seviyesiyle öne çıkan Lexron, ürünleri ve hizmet çözümleriyle tanınmaktadır. Çözüm ortaklarımızdan CW Enerji, tıpkı diğer çözüm ortaklarımız gibi sektöründe başarılı faaliyetlere imza atmıştır. Fotovoltaik enerji üretim sektörünün üretim ve hizmet ismi olarak yurtiçi ve yurtdışı çalışmalarını sürdürmektedir.

Nasıl Çalışıyoruz
Güneş Enerji Sistemlerinde Neden Profesyonellikten Yanayız?

Hizmet sektörümüzde, faaliyet gösterdiğimiz her alanda beklentileri karşılamaya yönelik adımlar atmaktan yanayız. Bu yüzden başarının sürekli olmasını sağlayan, profesyonel çalışmalarla ilerlemeye odaklıyız.

Sektörde Fark Yaratmamızın Nedeni Nedir?

• Hizmet alanlarımız kapsamında müşterilerimizin beklentilerine uyumlu hareket ediyoruz. Tüm çalışmalarımızda güvenilir, karlı ilerlemelerin ve gerekli prensiplerin bilincindeyiz. Hedeflerimizin tamamı hem ülkemizin hem de müşterilerimizin menfaatini korumak yönünde. Bu yüzden özellikle profesyonellik konusunda asla taviz vermeden ilerlemeye gayreti içerisindeyiz.

Geniş iş potansiyelimiz kapsamında günden güne büyümeye devam ederken prestijli çalışmalar yürütmekten yanayız. Bu yüzden özellikle çalışma sahamızda geleceğin hizmetlerini sunmaya karşı hassasız. Global sistemleri kullanmaya önem verirken en iyi sonuçları almayı garanti altında tutuyoruz. Ayrıca sadece çalışma sahamızda değil yürüttüğümüz sosyal sorumluluk projelerinde de memleketimizin her bir köşesinde refah seviyesini arttırma gayreti içerisindeyiz. Güneş enerji sistemlerinin daha yoğun bir şekilde kullanılması ve faydalarının arttırılması açısından kamu projelerimizi de üstün performans sonuçlarıyla tamamlıyoruz. Geleceğin en temel ihtiyaçlarından biri olan güneş enerji sistemlerini, Manas Solar Enerji olarak hayatınıza dahil etmekten gurur duyuyoruz.